מדיניות פרטיות למאזינים לפודקאסט


תאריך כניסה לתוקף: 14 במאי 2020


שלום לכם!
שבע מתייחסת ברצינות לאחריות הגנה על נתונים ופרטיות. חשוב שתדעו שלא אכפת לנו רק מהפודקאסטים, אלא גם מהמאזינים. אם אתם סקרנים לגלות מה קורה עם הנתונים שלכם כשאתם מאזינים לפודקאסט המופץ על ידי שבע, אנא עיינו בסיכום שלנו למטה. אם עדיין יש לכם שאלות וברצונך ללמוד עוד על נוהלי הפרטיות שלנו, עיין במדיניות הפרטיות המלאה שלנו, אשר חלה על כל מי שמבקר באתרי האינטרנט שלנו ו/או המשתמש בשירותי שבע.

גילוי מלא. ללא פשרות.
כשאתם מאזינים לפודקאסט שמתארח בשבע, בין אם אתם משתמשים באפליקציה (כגון פודקאסטים של אפל, ספוטיפיי וכו') או מאזינים מאתר אינטרנט, אנו מקבלים נתונים מסוימים אודותיך. אל דאגה, כפי שתראו מהטבלה שלהלן, איננו מקבלים שום מידע המזהה אתכם. שיהיה ברור: אנחנו לא יודעים מי אתם.

סוכן משתמשים 
הדבר מאפשר לנו לגלות את שם האפליקציה בה אתם משתמשים (אם אתם משתמשים באפליקציה) וסוג המכשיר שאליו אתם מתחבר.
כתובת הפניה 
מאפשרת לנו לגלות את שם האתר בו ביקרתם כדי להאזין לפודקאסט.
כתובת IP 
הכתובת מאפשרת לנו לגלות את מיקומכם המשוער וכן את שם ספק שירותי האינטרנט שלכם או ספקית הסלולר שלכם. כדי להיות ברורים, עם כתובת IP איננו יכולים לדעת את שמך או כתובתך. כתובות IP משתנות לעתים קרובות וניתן לשתף יותר מאדם אחד בכתובת מסוימת. לדוגמא, אותה כתובת תשתף את כולם במקום העבודה או בבית הספר שלך.
מידע אודות הקובץ שהורדתם 
מאפשר לנו לגלות מה הורדתם, מתי (תאריך ושעה) והאם הורדתם אותו במלואו או רק קטע מסוים.


מה אנו (ואחרים) עושים עם נתונים אלה
אנו משתמשים בנתונים הנ"ל למטרות ניתוח פנימיות משלנו, כדי לספק את השירותים שלנו וכדי להבין טוב יותר איך אתם מאזין לפודקאסטים שלנו.

אנו מצייתים לחוק
אנו עשויים גם לשתף את הנתונים שלכם לצדדים שלישיים לפי הצורך בכדי לעמוד בחוקים הרלוונטיים או כדי להגן על ביטחון הסגל של שבע, השותפים הארגוניים שלה, שלוחות וחברות בנות, אתר האינטרנט שלנו ו/או שירותי אחסון.

אם אתם מאזין לפודקאסט דרך אפליקציה או אתר של צד שלישי, הנתונים שלכם עשויים להיאסף גם על ידי האפליקציה או האתר ההוא, ועליכם לבדוק את מדיניות הפרטיות של אפליקציית הפודקאסט/אתר שאתם משתמשים בו.